نظر سنجی گروه های استجری

سلام

طبق صحبت هایی که امروز نماینده ها با دکتر صبری کردند

و صحبت هایی که بچه هایی که لطف کردند از فرجشون زدند و  تشریف آورده بودند با  دکتر یقینی و صبری زدند (هرکاری کردم جملش درست در نیومد ) 

دکتر صبری گفتند  پیشنهادی که  فکر میکنید براتون بهتره رو بگید تا ما بررسی کنیم . 

و از اونجایی که نظرات متفاوته ، خیلی ! ،  قرار شد نظر سنجی ای اجرا بشه  و طبق اون نظر سنجی نماینده ها چیزی که بچه ها بیشتر تمایل دارند رو تا شنبه به سمع و نظر دکتر یقینی برسونند تا بررسی بشه و تصمیم گیری بشه و تموم بشه و بره . 

 

پیشنهادات روی میز :

 

همه با هم از بهمن بفرماییم داخلی :چیزی که دانشگاه میخواد و روی اون تاکید داره و مسئولین گروه داخلی برنامشو ریختن و با چشم خودمون دیدیم ولی مسئولین دانشگاه میگن هیچ برنامه ای ریخته نشده هنوز و قابل انطباق هست هنوز. حدود ۶۰ تا از بهمن های ۸۹ کلاس های داخلیشون رو از دی ماه شروع کردند . اینجوری حدود ۱۸۰ نفر ۲ ماهه باید داخلی باشیم و توی یک ماه آخر که بهمنیا رخت بر میبندند ۱۲۰ نفر میشیم . بیمارستان جدیدی اضافه نشده ولی یک سری عرصه های جدید اضافه شده که ترم های بهمن ندارند و طبق روایتی از آقای هرتمندی ؛ اون گروه هایی که  تو اون ۲ ماه عرصه های جدید بهشون میخوره با بهمنی ها تداخل ندارند و توی بخش گروهاشون کم تعدادند و بعضی هام که تو اون دو ماه با بهمنی ها هم بخش میشند باید توی بخش با اونا باشند . و طبق روایتی از همین آقا ، در این صورت فکر ۴ یا ۵ تایی شدن گروها رو کامل از مغزتون بندازید بیران .از سرنوشت ۳ ماه آینده  ای هم که این ۱۲۰ نفر قراره برند جراحی هیچ اطلاعاتی در دست نیست . روایت های مختلفی هست . از اینکه تا اون موقع ما جراحی رو برای ۱۲۰ نفره شدن آماده میکنیم تا اینکه جراحی بیشتر ۶۰ نفر جا نداره و اون ۶۰ تا رو به یه سری گروه مینور میفرستیم و بعد جاشونا با اینا عوض میکنیم .

 

۶۰ تا ۶۰ تا از بهمن :

به جای اینکه ۱۲۰ تا با داخلی شروع کنند ، ۶۰ تا رو بفرستند داخلی و ۶۰ تارو جراحی . دو ماه هم جراحی و هم داخلی با بهمنی ها تداخل دارند ، عوضش تداخلمون به صورت ۱۸۰ نفری نیست و ۱۲۰ نفریه و عوضش بعد که گروه ها میچرخند یعنی داخلی ها میرند جراحی و جراحی ها داخلی دیگه هیچ بهمنی ای نیست و ۳ ماه با خیال راحت به صورت ۶۰ تا ۶۰ تاییم .

اینکه  جراحی الان پتانسیل ۱۲۰ نفره شدن نداره ، حل شدنش با دانشگاه . مگر نه این است که قصد اونها اینکه مارو ۱۸۰ تایی بفرسن داخلی و ۳ ماه دیگه برا ۱۲۰ تایی شدن جراحی برنامه بچینند . الان این کارو بکنند .

 اینکه اصن چرا دانشگاه نمیخواد این کارو بکنه بر میگرده به قانون تازه تاسیس دکتر صبری . تا قبل از دوران دکتر رزمجو ، همه با هم میرفتند داخلی و ۳ ماه بعد همه با هم میرفتند جراحی . در زمان دکتر رزمجو به دلیل افزایش ظرفت ورودی دانشگاه و گرفتن مهمانی و انتقالی زیاد ، دکتر رزمجو تصمیم گرفته بودند دانشگاه رو شبیه دانشگاه شیراز کنند ، یعنی همین که نصفی رو بفرستند داخلی و نصفی رو بفرستند جراحی . توی این یک سالی که دکتر صبری اومدند ، دانشتند رو این کار میکردند که برنامه رو به حالت قبل بر گردونند . یعنی همه ی ورودی با هم برند داخلی . از اون طرف به سازمان سنجش گفتند پذیرش ها رو کمتر کنید و درخواست مهمانی و انتقالی رو هم کمتر کنید . که بتونه برگرده به همون حالتی که قبلا بود . و از شانس این برنامه رو همین امسال که ما با بهمنی ها تداخل داریم میخواند اجرا کنند که از سال دیگه بتونند برای بهمن های ۹۰ هم همین برنامه رو اجرا کنند . ولی با صحبت هایی که خ سالارنیا با خانوم امامی کردند قبول کرده بودند که اگر این برنامه امسال اجرا نشه و ما به صورت ۶۰ تا ۶۰ تا باشیم ، میتونید این برنامه رو برای بهمن ۹۰ هم اجرا کنید بدون مشکل . اما مشکلی که هست اینکه دیگر مسئولین قبول ندارند که این اتفاق میتونه بیوفته و برنامه شون هم به هیچ عنوان برای سال های دیگه به هم نمیخوره  و متقاعد کردن و راضی کردن اونهارو میطلبه … خانوم دکتر امامی هم فرمودند اگه این کارو براتون بکنند در واقع یه نوع پارتی بازی حساب میشه چون قانونیه که همین امسال مصوب شده و همین امسال اجرا میشه و شما به عنوان اولین سال دارید قانون رو نقض میکنید . ولی ما برگ برندمون تداخل با بهمنی های ۸۹ عه . که هیچ کدوم ورودی های بعد از ما این مشکل رو نخواهند داشت .

تا فروردین بیکاری و فروردین شروع داخلی و جراحی به صورت ۶۰ تا ۶۰ تا :

اینجوری بهمینی ها دیگه از ما گذشتند و دیگه باهاشون تداخلی نداریم . تعطیلات تابستون نداریم اواخر شهریور ترم تموم و ترم بعدی از ۱ مهر شروع میشه و تا دم امتحان پره انترنی دیگه تعطیلاتی نداریم و فرجه امتحان پره سر جاش هست .

یه مشکل مرخصی اساتید در تابستون هست که  بازم روایت های متعددی هست از اینکه به مشکل بر میخورید تا اینکه این مشکل رو قبلا هم داشته ایم و همیشه حلش کرده ایم .

 

از بهمن با یک مینور شروع کنیم :

اطفال و زنان گویا اکنون خالی است . بعدش هم فروردین هم داخلی و جراحی ( ۶۰ تا ۶۰ تا )شروع میکنیم که تا آخر تابستون طول میکشه و فرقش اینکه توی پاییز یکم تعطیلات داریم . تو این شرایط چون برای اطفال داخلی و برای زنان جراحی رو نگذرونده ایم درک و پاس کردن این بخش ها برامون سخت تر میشه .

 

معلومه سعی کردم بی طرف بنویسم ؟!  :D

دوستان لطف کنید تا حداکثر جمعه شب ( ساعت ۸ ) نظرتون رو بنویسید چون فرداش قراره به دکتر یقینی گفته بشه

به ترتیب اولویت 

حتما حتما سعی کنید قبل اینکه بنویسید از چنتا ترم بالایی ها شرایظ اونور رو بپرسید قطعا تاثیر میذاره

ممنان

 

 

 

Moh3en Kheradmand

یک نظر در "نظر سنجی گروه های استجری"

  1. mehr87 گفت:

    سلام به همکارای گرامی. من به دعوت یکی از همکلاسی هاتون سر زدم به این لینک تا اگه میتونم کمکی کنم. برای ما هم دقیقا همین مشکل ایجاد شد. به نظر من دو انتخاب اول را کلا بیخال بشید چون همون۶۰ نفر هم برا داخلی جراحی زیاده چه برسه به ۱۲۰ تا ۱۸۰!!! و اینجوری عملا هیچی یاد نمیگیرید. در مورد گزینه آخر: زنان را میشه بدون گذروندن جراحی رفت و خیلی خوبه که الان برید که ورودی قبلی زنان نیستند و خلوته ولی فقط ۶۰ نفر میتونن برن و ۶۰ نفر دیگه داخلی جراحی که نمیتونن برن و اطفال هم واقعا بدون گذروندن داخلی خیلی بده از طرف دیگه ۱۲۰ نفرتون هم نمیشه با هم برید زنان چون زنان واقعا گنجایش این تعدادو نداره. پس میمونه اینکه از فروردین به صورت دو گروه۶۰تایی داخلی و جراحی برید کاری که ورودی ما کرد.به نظرم بهتر از گزینه های دیگس.به جای شهریور الان تعطیلات دارید تازه باید عادت کنید تو پزشکی تعطیلات معنی نداره!!!! از نظر مرخصی اتندا هم خیلی مهم نیست!! چون فقط بعضیاشون میرن مرخصی و تعداد زیادی از اتندا هم عملا آموزش ندارن و کلا بیشتر آموزشتون تو بیمارستان با رزیدنتا و ندرتا اینترنا هس. و برای فرجه پره هم مشکلی ایجاد نمی کنه. تو این مدت تا عید هم میتونید یکم مطالعه داشته باشید تا با یکم سواد بیشتر برید بالین.
    امیدوارم نظراتم گویا باشه و مفید واقع شده باشه.با آرزوی موفقیت برا همه ی دکترای مهر۹۰

نظرتان را مطرح کنید

:) :D :P :)) =)) :O B-) X( :S :| :-S :( :(( :-* :x >:D< :-? :clap @};- >:) more »

کُد امنیتی (به عدد وارد کنید) *