قابل توجه علاقه مندان : بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام

سلام

این روزها که حواس اکثر مردم به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاس، اتفاقات  مهم  دیگری هم در کشور ما اتفاق می افته از جمله :

http://quraniran.ir/_webdatafiles/_public/Poster-30.jpg

سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم عصر فردا با حضور نخبگان قرآنی جهان اسلام گشایش می یابد.
به گزارش ستاد خبری و اطلاع رسانی سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ، سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد: سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در آستانه مبعث رسول گرامی اسلام (ص) با حضور قاریان و حافظان بیش از ۷۰ کشور جهان به همت سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
حسن ربیعی افزود: مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات عصر روز جمعه ۱۰خرداد ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی ، رئیس دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، مسئولان عالی کشور ، وزراء ، سفرا و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جامعه قرآنی برگزار می شود.
ربیعی با اشاره به شرکت پرشور فعالان قرآنی جهان اسلام در این دوره از مسابقات تصریح کرد: از ۱۰۰ کشور جهان برای حضور در این دوره از مسابقات دعوت به عمل آمده بود که با توجه به شرکت نمایندگان بیش از ۷۰ کشور جهان با رشد ۱۰ درصدی نسبت به سال قبل رو به رو هستیم.
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: همزمان با برگزاری این دوره از مسابقات ، چهارمین همایش تجلیل از بانوان فعال قرآنی و هفتمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.
حسن ربیعی خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص) در روز ۱۷ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما مراسم افتتاحیه سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد .

بر اساس این گزارش این مراسم از ساعت ۱۷ الی ۱۹ روز جمعه دهم خرداد ماه آغاز می شود . شبکه قرآن و معارف سیما بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام را هر روز از ساعت ۱۶:۳۰ پوشش خواهد داد . همچنین برنامه های این مسابقات بر روی موج FM ردیف ۱۰۱مگاهرتز ( در شهر اصفهان ) از رادیو قرآن پخش می شود.

حسین شمسی پور دهکردی

نظرتان را مطرح کنید

:) :D :P :)) =)) :O B-) X( :S :| :-S :( :(( :-* :x >:D< :-? :clap @};- >:) more »

کُد امنیتی (به عدد وارد کنید) *