دعوت به همکاری !!!

اکنون که بازیهای رایانه ای توسط کودکان به طور گسترده استفاده میشوند, وقت آن رسیده تا با آموزش بهتر، کودکان راتشویق به انتخاب سبک زندگی پرتحرک تر کرد. نسلی از کودکان ما که بطور گسترده و طولانی به اینگونه بازی ها می پردازند, دچار مشکلات مختلف روحی و جسمی مثل گوشه گیری, تنبلی, افسردگی و اضطراب, چاقی, دیابت, بدشکلیهای ستون فقرات, مشکلات چشمی و بسیاری بیماریهای مزمن دوران بزرگسالی خواهند شد. بعضی از آنها که زمان رشد جسمی, روحی و اجتماعی خود را به دسته ای از این بازیها باخته اند ممکن است نه تنها در دوران کودکی بلکه در بزرگسالی نیز به کیفیت مطلوب زندگی نرسند.
به خاطر مشکلات پیش رو و نیاز جامعه به اقدامی برای حل این معضل، تصمیم گرفتیم برای آگاه سازی دانش آموزان در مورد مضرات این گونه بازی ها پروژه ای تعریف کنیم و به یاری اعضای کمیته سلامت عمومی اصفهان آن را اجرا کنیم.
در این پروژه ما در طول یک ماه در ۴ مرحله در شماری از دبستانهای منتخب, تلاش می کنیم با آموزش فعال و کارهای گروهی در قالب پروژه ای جذاب و متفاوت با آموزش های رایج, دانش آموزان را از زیان های این سبک زندگی آگاه کنیم, جایگزین هایی مناسب به آن ها معرفی کنیم و با تشویق دانش آموزان به سبک زندگی سالم تر, در راستای سلامت عمومی گام برداریم.

به ما بـپیـونـدیـد تـا گـامـی کـوچـک و البته پراهمیت در تـوانـمندسازی دانـش آموزان دبستانی درانـتـخاب سـبـک بـهتر زنـدگـی بـرداریـم و بـخــش کـوچـکـی از وظیفه ی خود به عنـوان پـزشـکـان آینـده را به جای آوریم .

 

اینجا کلیک کنید !!!

به امید دیدار شما

تیم پروژه بازی های رایانه ای

"ايمان بي عشق اسارت در ديگران است و عشق بي ايمان اسارت در خود"

نظرتان را مطرح کنید

:) :D :P :)) =)) :O B-) X( :S :| :-S :( :(( :-* :x >:D< :-? :clap @};- >:) more »

کُد امنیتی (به عدد وارد کنید) *