خبر + تصحیح جزوه

سلام

یه چنتا مطلب هم هست که امروز میگم :

در مورد کتاب اصول تغذیه با آقای قبه حرف زدیم قرار شد یه لیست بهشون بدیم و ایشون فقط یه بار و به تعداد افراد اون لیست از اون صفحات کتاب که تو امتحان هست کپی بگیرن پس دوستانی که هنوز کتاب نگرفتن اسمشون رو فردا به ما بدن تا تعداد رو به آقای قبه بدیم که برامون کپی بگیرن .

اما در مورد امتحان تاریخ اسلام پسرا با استاد حرف زدم میگن ۴۰ سوال تستی دادن اصلا از تاریخ ها ندادن ، آیه نداره ، حدیث و روابت هم گفتن یادشون نیست ولی احتمالا نداره . در مورد منابع امتحان هم کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام ( تا سال ۴۰ هجری ) نوشته آقای اصغر منتظرالقائم از صفحه ۱۹۰ به بعد و یه جزوه هم هست که امروز گذاشتم قبه .

امتحان انگل اینجور که اساتید میگن شاید ۳ تا ۴ سوال از میان ترم هم داشته باشه .

در مورد تلفن همراه تو جلسه امتحان فردا سر جلسه قراره یه توضیحاتی بدن لطفا با دقت توجه کنید که بعدا مشکل ساز نشه .

برای چندمین بار میگم سیستم ارزشیابی اساتید تا آخر این هفته بیشتر وقت نداره اگه تا حالا پر نکردید حتما اقدام کنید که بعدا حتی ممکنه بفرستن کمیته انضباطی .

در مورد کارت امتحانی هم که تو سیستم سما اومده من امروز از همه دانشگاه پیگیری کردم و خوب هنوز خودشون هم نمیدونن چیه  :-D

یه مورد کوچولو هم در تکمیل جزوه جلسه ۷ قارچ شناسی بگم :

محیط کشت SCC همان محیط کشت SDA است که به آن سیکلوهگزامید و کلرامفنیکل اضافه کرده ایم . سیکلوهگزامید در برابر بسیاری از قارچ ها خاصیت ضد قارچی دارد و کلرامفنیکل خاصیت ضد باکتریایی دارد . از محیط کشت SCC برای کشت عوامل Sporothricosis و Chromoblastomycosis استفاده می کنیم .

موفق باشید

نماینده

یک نظر در "خبر + تصحیح جزوه"

  1. sahar salarnia گفت:

    ممنون

نظرتان را مطرح کنید

:) :D :P :)) =)) :O B-) X( :S :| :-S :( :(( :-* :x >:D< :-? :clap @};- >:) more »

کُد امنیتی (به عدد وارد کنید) *